š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Breckley Outdoor Machine Woven Galey Alix x LIVABLISS GABC-2303 Area Rug
| About: | Add an elevated touch of texture and warmth to any room. This piece is crafted from Polyester using machine woven construction with traditional style Outdoor safe, and Made in Turkey. |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Charcoal, Black, Dark Red, Dark Brown, Mustard |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.04" |
| Styles: | Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.12" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |
Select Title
From $15.05
Original: $43.00
-65%Breckley Outdoor Machine Woven Galey Alix x LIVABLISS GABC-2303 Area Rugā
$43.00
$15.05Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| About: | Add an elevated touch of texture and warmth to any room. This piece is crafted from Polyester using machine woven construction with traditional style Outdoor safe, and Made in Turkey. |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Charcoal, Black, Dark Red, Dark Brown, Mustard |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.04" |
| Styles: | Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.12" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |























