š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Breeda Black Area Rug
| Collection: | Breeda |
|---|---|
| Colors: | Black, Charcoal, Gray, Medium Gray, Ivory |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
Select Title
From $27.65
Original: $79.00
-65%Breeda Black Area Rugā
$79.00
$27.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Breeda |
|---|---|
| Colors: | Black, Charcoal, Gray, Medium Gray, Ivory |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |























