š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now










Brenta Area Rug - Clearance
| Collection: | Brenta |
|---|---|
| Colors: | Slate Gray, Charcoal, Ash |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.59" |
Select Title
From $99.00
Brenta Area Rug - Clearanceā
$99.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Brenta |
|---|---|
| Colors: | Slate Gray, Charcoal, Ash |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.59" |























