








Feizy Brighton Modern Abstract - Ivory/Gray Area Rug
| Collection: | Brighton |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: Wool, Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary,Casual,Transitional,Bohemian |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |
Original: $449.00
-65%$449.00
$157.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Brighton |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: Wool, Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary,Casual,Transitional,Bohemian |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |























