š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Brimson Area Rug - Clearance
| Collection: | Brimson |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Taupe, Denim, Light Brown, Medium Brown, Off - White |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |
| Fringe Length: | 0.5" |
Select Title
From $45.15
Original: $129.00
-65%Brimson Area Rug - Clearanceā
$129.00
$45.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Brimson |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Taupe, Denim, Light Brown, Medium Brown, Off - White |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |
| Fringe Length: | 0.5" |























