


Feizy Brixton Modern Geometric - Blue/Ivory/Taupe Area Rug - Clearance
| Collection: | Brixton |
|---|---|
| Colors: | Blue, Ivory, Taupe |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100%Polypropylene / Warp: Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.49" |
| Styles: | Contemporary,Bohemian & Eclectic,Industrial |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.49" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Brixton |
|---|---|
| Colors: | Blue, Ivory, Taupe |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100%Polypropylene / Warp: Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.49" |
| Styles: | Contemporary,Bohemian & Eclectic,Industrial |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.49" |























