š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Bruis Area Rug - Clearance
| Collection: | Bruis |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Taupe, Mustard, Gray, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.46" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.57" |
Select Title
From $139.00
Bruis Area Rug - Clearanceā
$139.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Bruis |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Taupe, Mustard, Gray, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.46" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.57" |























