š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now










Bued Handmade Wool-Blend Rug - Clearance
| Collection: | Bued |
|---|---|
| Colors: | Beige, Ivory, Light Gray, Medium Gray, Tan, Dark Red |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 60% Wool, 40% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.27" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Select Title
From $34.65
Original: $99.00
-65%Bued Handmade Wool-Blend Rug - Clearanceā
$99.00
$34.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Bued |
|---|---|
| Colors: | Beige, Ivory, Light Gray, Medium Gray, Tan, Dark Red |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 60% Wool, 40% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.27" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |























