š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now


Buffy Taupe Hand Knotted Wool Area Rug - Clearance
| Collection: | Buffy |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Taupe, Beige, Charcoal, Dark Purple |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Cotton |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.38" |
Select Title
From $52.15
Original: $149.00
-65%Buffy Taupe Hand Knotted Wool Area Rug - Clearanceā
$149.00
$52.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Buffy |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Taupe, Beige, Charcoal, Dark Purple |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Cotton |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.38" |























