š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now




Bugasan Area Rug - Clearance
| Collection: | Bugasan |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Tan, Teal, Gray, Medium Brown, Dark Purple |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
| Fringe Length: | 0.9" |
Select Title
From $79.00
Bugasan Area Rug - Clearanceā
$79.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Bugasan |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Tan, Teal, Gray, Medium Brown, Dark Purple |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
| Fringe Length: | 0.9" |























