š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now











Burcu Thick Luxe Area Rug - Clearance
| Collection: | Burcu |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Medium Gray, Olive, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
| Fringe Length: | 0.4" |
Select Title
From $17.15
Original: $49.00
-65%Burcu Thick Luxe Area Rug - Clearanceā
$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Burcu |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Medium Gray, Olive, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
| Fringe Length: | 0.4" |























