š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now










Burhaniye Cozy Area Carpet - Clearance
| Collection: | Burhaniye |
|---|---|
| Colors: | Light Brown, Cream, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.47" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Burhaniye Cozy Area Carpet - Clearanceā
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Burhaniye |
|---|---|
| Colors: | Light Brown, Cream, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.47" |























