š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Pensacola 5x8 Charcoal Premium Wool&Viscose Rug - Clearance
| Collection: | Burkett |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Black |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% NZ Wool, 30% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $251.65
Original: $719.00
-65%Pensacola 5x8 Charcoal Premium Wool&Viscose Rug - Clearanceā
$719.00
$251.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Burkett |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Black |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% NZ Wool, 30% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























