š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Burnwell Area Carpet - Clearance
| Collection: | Burnwell |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Tan |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 80% Wool, 20% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
Select Title
From $41.65
Original: $119.00
-65%Burnwell Area Carpet - Clearanceā
$119.00
$41.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Burnwell |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Tan |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 80% Wool, 20% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |























