š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now









Buronga Area Rug - Promo
| Collection: | Buronga |
|---|---|
| Colors: | Cream, Black, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 100% NZWool / Warp: 100% Cotton |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.5" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.75" |
| Fringe Length: | 3" |
Select Title
From $48.65
Original: $139.00
-65%Buronga Area Rug - Promoā
$139.00
$48.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Buronga |
|---|---|
| Colors: | Cream, Black, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 100% NZWool / Warp: 100% Cotton |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.5" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.75" |
| Fringe Length: | 3" |























