š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Buse Hand Woven Beige & Blue Area Rug - Clearance
| Collection: | Tuve |
|---|---|
| Colors: | Tan, Dark Red, Navy, Pale Blue, Off - White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Jute, 40% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.19" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $17.15
Original: $49.00
-65%Buse Hand Woven Beige & Blue Area Rug - Clearanceā
$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Tuve |
|---|---|
| Colors: | Tan, Dark Red, Navy, Pale Blue, Off - White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Jute, 40% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.19" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























