š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now










Cacoon Area Rug - Clearance
| Collection: | Cacoon |
|---|---|
| Colors: | Beige, Charcoal, Gray, Mustard, Dusty Coral, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 75% Wool, 25% Viscose / Warp: 100% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
| Fringe Length: | 1" |
Select Title
From $109.00
Cacoon Area Rug - Clearanceā
$109.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Cacoon |
|---|---|
| Colors: | Beige, Charcoal, Gray, Mustard, Dusty Coral, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 75% Wool, 25% Viscose / Warp: 100% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
| Fringe Length: | 1" |























