






Feizy Cadiz Modern Abstract - Blue/Gray/Silver Area Rug
| Collection: | Cadiz |
|---|---|
| Colors: | Blue, Gray, Silver Gray |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Viscose, Acrylic / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Contemporary,Casual |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.32" |
Original: $219.00
-65%$219.00
$76.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Cadiz |
|---|---|
| Colors: | Blue, Gray, Silver Gray |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Viscose, Acrylic / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Contemporary,Casual |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.32" |























