





Feizy Caldwell Transitional Medallion - Ivory/Blue/Orange Area Rug
| Collection: | Caldwell |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Blue, Orange |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: Wool, Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Transitional,Bohemian & Eclectic,Bohemian |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Original: $149.00
-65%$149.00
$52.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Caldwell |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Blue, Orange |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: Wool, Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Transitional,Bohemian & Eclectic,Bohemian |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |























