🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Feizy Caldwell Transitional Oriental - Blue/Gray/Taupe Area Rug
| Collection: | Caldwell |
|---|---|
| Colors: | Blue, Gray, Taupe |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: Wool, Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Transitional,Vintage,Bohemian & Eclectic |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Select Title
From $52.15
Original: $149.00
-65%Feizy Caldwell Transitional Oriental - Blue/Gray/Taupe Area Rug—
$149.00
$52.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Caldwell |
|---|---|
| Colors: | Blue, Gray, Taupe |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: Wool, Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Transitional,Vintage,Bohemian & Eclectic |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |























