š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now









Calinog Area Rug - Clearance
| Collection: | Calinog |
|---|---|
| Colors: | Gray, Charcoal, Tan, Green, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Jute, 40% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.29" |
| Fringe Length: | 2.5" |
Select Title
From $17.15
Original: $49.00
-65%Calinog Area Rug - Clearanceā
$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Calinog |
|---|---|
| Colors: | Gray, Charcoal, Tan, Green, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Jute, 40% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.29" |
| Fringe Length: | 2.5" |























