š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Callie Area Rug
| Collection: | Callie |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Pearl, Light Gray |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |
Select Title
From $27.65
Original: $79.00
-65%Callie Area Rugā
$79.00
$27.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Callie |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Pearl, Light Gray |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |























