🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



















Callum Oushak Area Rug
| Collection: | Callum |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Sage, Blush Pink, Blue, Taupe |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.55" |
Select Title
From $89.00
Callum Oushak Area Rug—
$89.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Callum |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Sage, Blush Pink, Blue, Taupe |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.55" |























