š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Calvin Klein CK009 Sculptural Blue Modern Indoor Area Rug
| Colors: | Light Blue |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% WOOL / Warp: 100% WOOL / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $195.65
Original: $559.00
-65%Calvin Klein CK009 Sculptural Blue Modern Indoor Area Rugā
$559.00
$195.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Light Blue |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% WOOL / Warp: 100% WOOL / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























