š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Calvin Klein CK041 Architectura Natural Farmhouse Indoor Area Rug
| Colors: | Brick Red |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Farmhouse |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.32" |
Select Title
From $74.55
Original: $213.00
-65%Calvin Klein CK041 Architectura Natural Farmhouse Indoor Area Rugā
$213.00
$74.55Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Brick Red |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Farmhouse |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.32" |























