š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now


Calvin Klein Home Loom Select Neutrals Smoke Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Gray |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% New Zealand Wool / Warp: 100% New Zealand Wool / Warp: Cotton and Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.5" |
$798.42
Original: $2,281.20
-65%Calvin Klein Home Loom Select Neutrals Smoke Indoor Area Rug - Clearanceā
$2,281.20
$798.42Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Gray |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% New Zealand Wool / Warp: 100% New Zealand Wool / Warp: Cotton and Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.5" |























