š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Calvin Klein L.A. Burgundy Modern Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Burgundy |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1" |
$1,899.00
Calvin Klein L.A. Burgundy Modern Indoor Area Rug - Clearanceā
$1,899.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Burgundy |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1" |























