š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Calvin Klein Surfaces Beige Shag Indoor Area Rug
| Colors: | Beige |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Jute |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1" |
| Styles: | Shag & Flokati |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1" |
Select Title
From $87.15
Original: $249.00
-65%Calvin Klein Surfaces Beige Shag Indoor Area Rugā
$249.00
$87.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Beige |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Jute |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1" |
| Styles: | Shag & Flokati |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1" |























