š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now


Calvin Klein Tallahassee Silver Farmhouse & Country Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Silver Gray |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 73% Wool / Face: 27% Polyester / Warp: 73% Wool / Warp: 27% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.59" |
| Styles: | Farmhouse |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.59" |
$213.15
Original: $609.00
-65%Calvin Klein Tallahassee Silver Farmhouse & Country Indoor Area Rug - Clearanceā
$609.00
$213.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Silver Gray |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 73% Wool / Face: 27% Polyester / Warp: 73% Wool / Warp: 27% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.59" |
| Styles: | Farmhouse |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.59" |























