






Feizy Camellia Transitional Abstract - Ivory/Blue Area Rug - Clearance
| Collection: | Camellia |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Blue |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Polypropylene, Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Casual |
| Backing: | N/A |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Camellia |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Blue |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Polypropylene, Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Casual |
| Backing: | N/A |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























