

Feizy Cannes Transitional Stripes - Tan/Gray/Brown Area Rug - Clearance
| Collection: | Cannes |
|---|---|
| Colors: | Tan, Gray, Dark Red |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100%Polypropylene / Warp: Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Scandinavian |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Original: $749.00
-65%$749.00
$262.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Cannes |
|---|---|
| Colors: | Tan, Gray, Dark Red |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100%Polypropylene / Warp: Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Scandinavian |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























