š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now











Capaga Area Rug - Clearance
| Collection: | Capaga |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Beige, Blue, Navy, Teal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.55" |
| Fringe Length: | 1.18" |
Select Title
From $13.65
Original: $39.00
-65%Capaga Area Rug - Clearanceā
$39.00
$13.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Capaga |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Beige, Blue, Navy, Teal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.55" |
| Fringe Length: | 1.18" |























