






Feizy Caprio Transitional Distressed - Taupe/Ivory/Gray Area Rug - Clearance
| Collection: | Caprio |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Ivory, Gray |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Polyester, Viscose / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Casual,Vintage |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Original: $129.00
-65%$129.00
$45.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Caprio |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Ivory, Gray |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Polyester, Viscose / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Casual,Vintage |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























