š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now











Carine Jute Area Rug - Clearance
| Collection: | Carine |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Beige, Dark Red, Peach, Medium Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.12" |
Select Title
From $17.15
Original: $49.00
-65%Carine Jute Area Rug - Clearanceā
$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Carine |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Beige, Dark Red, Peach, Medium Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.12" |























