š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Cassiopeia Gray & Beige Area Rug
| Collection: | Cassiopeia |
|---|---|
| Colors: | Slate Gray, Ivory, Tan, Sage |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.62" |
Select Title
From $89.00
Cassiopeia Gray & Beige Area Rugā
$89.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Cassiopeia |
|---|---|
| Colors: | Slate Gray, Ivory, Tan, Sage |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.62" |























