š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now




Castlecomer Premium Area Rug
| Collection: | Castlecomer |
|---|---|
| Colors: | Denim, Medium Gray, Navy, Light Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 70% Wool, 30% Viscose / Warp: 70% Cotton, 30% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.15" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |
Select Title
From $199.00
Castlecomer Premium Area Rugā
$199.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Castlecomer |
|---|---|
| Colors: | Denim, Medium Gray, Navy, Light Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 70% Wool, 30% Viscose / Warp: 70% Cotton, 30% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.15" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |























