š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now










Catungan Area Rug
| Collection: | Catungan |
|---|---|
| Colors: | Aqua, Blue, Purple, Yellow, Burnt Orange, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.37" |
| Fringe Length: | 3.9" |
Select Title
From $31.15
Original: $89.00
-65%Catungan Area Rugā
$89.00
$31.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Catungan |
|---|---|
| Colors: | Aqua, Blue, Purple, Yellow, Burnt Orange, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.37" |
| Fringe Length: | 3.9" |























