š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now









Cayuga Area Rug - Clearance
| Collection: | Cayuga |
|---|---|
| Colors: | Light Sage, Sage, Navy, Blue, Off - White |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Silk |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.3" |
Select Title
From $52.15
Original: $149.00
-65%Cayuga Area Rug - Clearanceā
$149.00
$52.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Cayuga |
|---|---|
| Colors: | Light Sage, Sage, Navy, Blue, Off - White |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Silk |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.3" |























