








Feizy Celene Traditional Bordered - Tan/Brown/Gray Area Rug
| Collection: | Celene |
|---|---|
| Colors: | Tan, Dark Red, Gray |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Viscose, Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional,French & Victorian,Vintage |
| Backing: | N/A |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Celene |
|---|---|
| Colors: | Tan, Dark Red, Gray |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Viscose, Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional,French & Victorian,Vintage |
| Backing: | N/A |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























