š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
















Chaela Ivory & Lavender Area Rug
| Collection: | Chaela |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Purple, Mustard, Slate Gray, Sage |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 55% Cotton, 45% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.1" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $31.15
Original: $89.00
-65%Chaela Ivory & Lavender Area Rugā
$89.00
$31.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Chaela |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Purple, Mustard, Slate Gray, Sage |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 55% Cotton, 45% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.1" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























