š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
















Chaia Dotted Cream & Brown Plush Rug
| Collection: | Chaia |
|---|---|
| Colors: | Beige, Dark Brown, Camel, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.77" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.85" |
Select Title
From $24.15
Original: $69.00
-65%Chaia Dotted Cream & Brown Plush Rugā
$69.00
$24.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Chaia |
|---|---|
| Colors: | Beige, Dark Brown, Camel, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.77" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.85" |























