š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Cherie Cream Area Rug
| Collection: | Cherie |
|---|---|
| Colors: | Gray, Medium Gray, Cream, Black |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $69.65
Original: $199.00
-65%Cherie Cream Area Rugā
$199.00
$69.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Cherie |
|---|---|
| Colors: | Gray, Medium Gray, Cream, Black |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























