š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Chizu Geometric Neutral Luxe Rug
| Collection: | Chizu |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Beige, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 55% Polyester, 45% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.59" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.3" |
Select Title
From $69.00
Chizu Geometric Neutral Luxe Rugā
$69.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Chizu |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Beige, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 55% Polyester, 45% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.59" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.3" |























