š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Churchdown Area Rug - Clearance
| Collection: | Churchdown |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Gray, Tan |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Jute, 40% Recycled PET Yarn |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.06" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.06" |
| Fringe Length: | 5" |
Select Title
From $17.15
Original: $49.00
-65%Churchdown Area Rug - Clearanceā
$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Churchdown |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Gray, Tan |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Jute, 40% Recycled PET Yarn |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.06" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.06" |
| Fringe Length: | 5" |























