




Feizy Cicero Transitional Stripes - Gray/Black/White Area Rug - Clearance
| Collection: | Cicero |
|---|---|
| Colors: | Gray, Black, White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100%Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.67" |
| Styles: | Transitional,Casual |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.67" |
Original: $1,049.00
-65%$1,049.00
$367.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Cicero |
|---|---|
| Colors: | Gray, Black, White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100%Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.67" |
| Styles: | Transitional,Casual |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.67" |























