š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Citro Bone Area Rug - Clearance
| Collection: | Citro |
|---|---|
| Colors: | Beige, Medium Gray, Dark Brown, Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.59" |
Select Title
From $13.65
Original: $39.00
-65%Citro Bone Area Rug - Clearanceā
$39.00
$13.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Citro |
|---|---|
| Colors: | Beige, Medium Gray, Dark Brown, Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.59" |























