







Feizy Clare Transitional Geometric - Purple/Ivory/Green Area Rug - Clearance
| Collection: | Clare |
|---|---|
| Colors: | Purple, Ivory, Green |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100%Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Transitional,Mid-Century Modern |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Clare |
|---|---|
| Colors: | Purple, Ivory, Green |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100%Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Transitional,Mid-Century Modern |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |























