š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Clayne Beige Premium Wool Area Rug
| Collection: | Clayne |
|---|---|
| Colors: | Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 79% Wool, 21% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $99.00
Clayne Beige Premium Wool Area Rugā
$99.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Clayne |
|---|---|
| Colors: | Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 79% Wool, 21% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























