š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now











Cleveland Colorful Traditional Area Rug - Teal, Aqua, Navy
| Collection: | Cleveland |
|---|---|
| Colors: | Teal, Aqua, Charcoal, Burgundy, Purple, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.11" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $24.15
Original: $69.00
-65%Cleveland Colorful Traditional Area Rug - Teal, Aqua, Navyā
$69.00
$24.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Cleveland |
|---|---|
| Colors: | Teal, Aqua, Charcoal, Burgundy, Purple, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.11" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























