š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Cliona Area Rug
| Collection: | Cliona |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Taupe, Charcoal |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.6" |
Select Title
From $31.15
Original: $89.00
-65%Cliona Area Rugā
$89.00
$31.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Cliona |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Taupe, Charcoal |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.6" |























